Pralnia w Promenadzie otwarta!

 

Pralnia EBS w Promenadzie już otwarta!

Z dumą informujemy, że Pralnia EBS działa w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie już od 30 marca! Rozdaliśmy z tej okazji tysiące ulotek z wyjątkowymi rabatami dla naszych pierwszych Klientów, z radością przyjęliśmy pierwsze zlecenia i zabraliśmy się do pracy! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z dnia otwarcia i wszystkich serdecznie zapraszamy do Pralni EBS w Promenadzie!

 

 

     

 

       

 

          

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych