Wartości marki

Dokładamy wszelkich starań, aby w każdym momencie, w którym klienci mają kontakt z naszą marką, mieli również do czynienia z wyróżniającymi nas czterema cechami budującymi tożsamość Pralni EBS.

Wartości Pralni EBS:

1

PROFESJONALIZM

1

DOŚWIADCZENIE

1

INNOWACYJNOŚĆ

1

NAJWYŻSZY
STANDARD OBSŁUGI

Jesteśmy wierni tym wartościom i to jest gwarancja najwyższej jakości usług pralniczych.
Jesteśmy blisko klienta i zapewniamy maksymalnie krótki czas realizacji usługi, a nasi pracownicy to profesjonalni eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy w każdej chwili służą kompleksowym doradztwem w zakresie konserwacji i ochrony Twoich tkanin i tekstyliów domowych.

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych