Czyszczenie butów

Przywróć swoim butom ich dawny blask. Sprawdź nową innowacyjną usługę czyszczenia butów dostępną na terenie całej Polski tylko w Pralniach EBS.

Poznaj usługę czyszczenia obuwia

w Pralniach EBS

Nasze doświadczenie

Profesjonalnym czyszczeniem obuwia zajmujemy się od 2015 roku. Do dnia dzisiejszego wyczyściliśmy już ponad 200 000 par butów, a zadowoleni klienci wciąż do nas wracają.

Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem każdego rodzaju obuwia od balerinek po muszkieterki. Nie ma znaczenia, czy obuwie jest tekstylne, czy skórzane – każde jest u nas mile widziane 😊

Jak to robimy?

Nasza technologia pozwala na przywrócenie Twoim butom ich dawnego blasku – skutecznie eliminuje zabrudzenia wydłużając tym samym czas możliwości ich dalszego użytkowania.

Stosowana przez nas technologia jest w pełni bezpieczna dla powierzonego nam obuwia. Do każdych butów podchodzimy INDYWIDUALNIE, natomiast niemalże cały proces czyszczenia jest wykonywany ręcznie przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Po czyszczeniu obuwie przechodzi przez bezpieczny dla niego proces suszenia. Nasi specjaliści na każdym etapie procesu troszczą się o najwyższą jakość usług. Każde obuwie jest również impregnowane, w celu zabezpieczenia go przed działaniem czynników zewnętrznych związanych z wilgocią.

Usługi dodatkowe

Na Twoje specjalne życzenie możemy poddać Twoje obuwie procesowi ozonowania, podczas którego zostaną zlikwidowane zapachy, grzyby, pleśń oraz roztocza. Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekujących.

Sprawdź ceny usługi czyszczenia i ozonowania butów:

  • Czyszczenie obuwia

59,99 zł – Obuwie tekstylne oraz obuwie tekstylne z dodatkami
119,99 zł – Obuwie skórzane krótkie (lico, welur, zamsz)
139,99 zł – Kozaki, muszkieterki, tzw. obuwie ciężkie np. narciarskie, trekkingowe, militarne

  • Ozonowanie

10,99 zł – ozonowanie obuwia tekstylnego

18,99 zł – ozonowanie obuwia skórzanego

Jak skorzystać z naszych usług?

Mamy ponad 100 punktów przyjęć obuwia zlokalizowanych w naszych pralniach. Wystarczy, że przyniesiesz nam swoje obuwie, my zajmiemy się resztą!

Dokładne adresy naszych lokalizacji znajdziesz przy pomocy naszej Wyszukiwarka Pralni 

W Twoim mieście nie ma naszego punktu?

Nie martw się! Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem kontakt@czystebuty.pl a napiszemy Ci krok po kroku jak możesz skorzystać z naszych usług 😊

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych