Czyszczenie odzieży skórzanej

W każdej pralni EBS możesz oddać do czyszczenia i renowacji swoją ulubioną kurtkę, torebkę lub buty skórzane. Nasi eksperci dopasują odpowiednią technikę do rodzaju skóry. Poznaj technologię czyszczenia Pralni EBS – połączenie pasji i wiedzy.

JAKOŚĆ I STYL NA DŁUŻEJ

Naturalne skóry mają nie tylko swój charakter, ale także specyfikę. Jak każdy element garderoby noszą ślady użytkowania – mogą być wytarte i zaplamione. Podlegają procesowi starzenia spowodowanemu przez warunki atmosferyczne, takie jak: ciepło, światło, wilgotność.
Odpowiednie techniki czyszczenia i renowacji pozwalają zniwelować oznaki działania czasu i użytkowania oraz przywrócić skórze estetyczny wygląd.
Sprawdź, jak technologia Pralni EBS może poprawić wygląd Twojej kurtki, torebki lub butów.

PROCES RENOWACJI – PRZYWRÓĆ STYL I PIĘKNO

Odnawianie skór odbywa się w Zakładzie Specjalistycznego Czyszczenia i Renowacji Odzieży Skórzanej.
To miejsce bardzo starannej i artystycznej, ręcznej pracy, która przywraca skórzanym produktom dawną świetność. Proces renowacji jest wieloetapowy i czasochłonny: najpierw odbywa się usuwanie zabrudzeń oraz gruntowne czyszczenie, następnie natłuszczanie, impregnacja i lakierowanie.
Często dodatkowo na koniec renowator zszywa naderwane elementy skóry. Odnawianie odzieży trwa więc kilka dni, a cały proces jest dawnym artystycznym zawodem. Jednym z tych rzemiosł, których w dzisiejszych czasach prawie już nie ma.

USŁUGA CZYSZCZENIA ODZIEŻY SKÓRZANEJ Z PAKIETEM PIELĘGNACJI SKÓRY

W pralniach EBS możecie Państwo skorzystać z usługi czyszczenia z pakietem pielęgnacji skóry. Przedstawiona usługa to kompleksowy serwis odświeżenia odzieży skórzanej: czyszczenie, renowacja, impregnacja, odświeżenie koloru.

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ OCHNIK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, podjęliśmy współpracę z firmą Ochnik, która jest największą i najbardziej rozpoznawalną polską firmą oferującą galanterię i odzież skórzaną. Oferta firmy OCHNIK to szeroka kolekcja odzieży, akcesoriów, torebek, obuwia i kurtek skórzanych, a także płaszczy tekstylnych z elementami skórzanymi. W ramach współpracy z naszą siecią firma OCHNIK przy sprzedaży asortymentu skórzanego informuje swoich klientów, że Pralnia EBS jest rekomendowanym partnerem przy czyszczeniu i konserwacji asortymentu skórzanego OCHNIK. W pralniach sieci EBS można poddać czyszczeniu i pielęgnacji wszystkie produkty OCHNIK, również te opatrzone informacją „czyścić w wyspecjalizowanych punktach” czy oznakowane symbolami zakazu wszelkich form czyszczenia.

Wszystkich Klientów z asortymentem OCHNIK zapraszamy do naszych pralni w całej Polsce.

Usługa czyszczenia odzieży skórzanej z pakietem pielęgnacji skóry

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych