Historia pralni ebs

Po dwudziestu latach funkcjonowania na polskim rynku pod nazwą 5asec zdecydowaliśmy się na kontynuowanie naszej działalności pralniczej z własną marką „pralnia EBS”. Nowe logo wywodzi się od nazwy naszej firmy, a nazwa zobowiązuje: European Best Services. W skrócie: EBS.

Pierwszą w Polsce pralnię otworzyliśmy w 1999 roku w Katowicach. W chwili obecnej nasze pralnie spotkacie w ponad 120 nowoczesnych placówkach, zlokalizowanych głównie w centrach handlowych.

Przez 20 lat obecności na polskim rynku, nasze pralnie stały się niekwestionowanym liderem na rynku usług pralniczych. Jesteśmy wyznaczającym trendy innowatorem z największym i najlepiej wyposażonym zapleczem technologicznym.

Nowe, własne logo „pralnia EBS” daje nam większe możliwości dostosowania naszej oferty do oczekiwań klientów w Polsce. Pod nową marką nadal czynimy wszystko aby oferować Państwu najwyższą jakość naszych usług, nadal inwestujemy w nowoczesny sprzęt i technologie, nadal nieustannie szkolimy nasz personel. Staliśmy się także jeszcze bardziej ekologiczni.

Do zobaczenia w „pralniach EBS”

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych