Zrównoważony rozwój

Dbamy nie tylko o czyste rzeczy, ale także o otoczenie, w którym funkcjonują nasi Klienci. Dlatego w procesie rozwoju, 5àsec przykłada ogromną wagę do skutecznego redukowania wpływu na środowisko naturalne.

Nasze nowoczesne metody prania skupiają się wokół technologii ekologicznych.

Przez lata sieć pralni 5àsec stopniowo rozwijała się i rosła, aby stać się niekwestionowanym, światowym liderem w swojej branży.
Globalna skala działalności rodzi nowe wyzwania. Kluczowym wśród nich jest świadczenie nieprzerwanie wysokiej jakości usług naszego biznesu przy równoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.
Dlatego śmiało i stanowczo stawiamy kolejne kroki w stosowaniu firmowej polityki zrównoważonego rozwoju.

Program „We Share”

W 2011 roku uruchomiliśmy program „We Share” w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy w całej sieci. Wdrażając „We Share” zobowiązaliśmy się do poszukiwania rozwiązań, które:

  • ograniczają nasz negatywny wpływ na środowisko,
  • gwarantują bezpieczne i komfortowe środowisko pracy, w którym wszyscy chętni rozwijają swoje zdolności zawodowe,
  • promują innowacje w biznesie pralniczym.

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych