Szukasz ciekawej pracy? Z nami zdobędziesz nowy zawód. Dołącz do stabilnej i wiarygodnej organizacji. Zostań Ekspertem Pralni EBS!

  • zapewniamy bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • rzetelnie szkolimy przyszłych pracowników, aby stali się Ekspertami Pralni EBS
  • szanujemy różnorodność społeczną i szczególnie dbamy o to, abyście czuli się komfortowo w gronie koleżanek i kolegów
  • szczegółowo planujemy rozwój osobisty każdego pracownika i udostępniamy szereg narzędzi służących samorealizacji

Nasze szkolenia nie tylko pogłębiają merytoryczną wiedzę przyszłego personelu, ale także rozwijają miękkie umiejętności u kandydatów na Ekspertów Pralni EBS. Zajęcia i materiały szkoleniowe pomagają odkryć nowe możliwości pracy w grupie i zaplanować własną ścieżkę kariery w firmie. Dlatego każda osoba rozpoczynająca pracę w Pralni EBS obowiązkowo przechodzi przez cykl szkoleniowy.

Jednocześnie, zaprojektowany przez nas system pozwala szybko i sprawnie wyodrębnić w grupie Ekspertów osoby ambitne i jeszcze lepiej wykorzystać ich potencjał w poszczególnych strukturach firmy.

Jeśli teraz już wiesz, że chciałbyś zostać jednym z nas, wspólnie rozwijać się, dzielić nasze wartości i wspierać w nieustannym dążeniu do doskonałości, zajrzyj do zakładki: „Oferty pracy”.

Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie!
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Pralniach EBS prześlij nam swoje CV na adres praca@ebssa.pl

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych