Przebieg rekrutacji

Przede wszystkim liczą się dla nas ludzie z pasją i zaangażowaniem. Jeśli to masz… zostań częścią naszej ekipy! Zapoznaj się z przebiegiem rekrutacji w Pralni EBS.

Publikacja ogłoszenia o pracę

Aktualne ogłoszenia znajdziesz w zakładce „Oferty pracy”. Każde stanowisko posiada dokładny opis wymagań wobec idealnego kandydata. Jeśli znalazłaś/eś interesującą propozycję, aplikuj.

Nabór i analiza CV

Po zamknięciu okresu naboru zgłoszeń, rzetelnie i dokładnie przeanalizujemy Twój życiorys pod kątem stanowiska, na które zaaplikowałaś/eś.

Wywiad telefoniczny lub zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

Jeżeli uznamy, że spełniasz wymagania, jakie stawiamy przed kandydatami, zaprosimy Cię na I etap rozmów. Etap ten może mieć również formę rozmowy telefonicznej.

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem Pralni lub Managerem Regionu

Na takim spotkaniu przedstawimy Ci misję i wizję Pralni EBS, a także szczegółowo zapoznamy z zakresem obowiązków stanowiska, na które zaaplikowałaś/eś. Rozmowa przybliży nam Twoje doświadczenie, umiejętności i oczekiwania. Oprowadzimy Cię po jednej z naszych pralni i pokażemy, na czym polega praca w Pralni EBS.

Informacja zwrotna dla kandydatów

Po zakończeniu procesu rekrutacji, otrzymasz od nas informację zwrotną. Informujemy każdego, niezależnie od podjętej decyzji.

Witamy w zespole!

Spełniasz nasze oczekiwania? Twoja osoba wyróżniła się spośród wszystkich kandydatów? Gratulujemy, właśnie zostałeś przyjęty do rodziny Ekspertów Pralni EBS.

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych