Pranie na telefon

Domownicy spędzają czas w domu, a stos prania rośnie? To oczywiste, że chcesz zadbać o czystość Waszych ubrań i tekstyliów domowych. Teraz możesz to zrobić bez konieczności opuszczania swojego mieszkania. Dlaczego warto zlecić pranie profesjonalnej firmie? Bo dysponuje ona skutecznymi środkami piorącymi oraz zaawansowanym technicznie sprzętem.

Zaufaj ekspertom, powierzając nam dowolny rodzaj prania. Twoje rzeczy wrócą do Ciebie czyste i wyprasowane. Nie musisz wychodzić z domu, nie musisz dźwigać ciężkiego prania. Zajmiemy się wszystkim. Przekonaj się sam, jak działa nasza usługa.

Wystarczy zadzwonić do EBS: przyjedziemy, odbierzemy, wypierzemy, odwieziemy

To nieistotne, co chcesz uprać. Nieważne, jak dużo masz ubrań, pościeli i innego asortymentu wymagającego odświeżenia, czyszczenia czy prania. EBS wykona je za Ciebie. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 732 60 60 60 i zgłosisz nam taką potrzebę. Podaj ilość rzeczy, które mamy od Ciebie odebrać. Nasz pracownik dokona wyceny usługi.

Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy dogodny dla Ciebie termin odbioru prania. O ustalonej godzinie zjawi się u Ciebie kurier, który odbierze przygotowany asortyment. Będzie on prany z użyciem najnowocześniejszych technologii w jednej z pralni sieci EBS. Czyste i wyprasowane otrzymasz z powrotem do domu.

Jak to działa?

  • Zamów odbiór telefonicznie 732 60 60 60.
  • Podaj rodzaj asortymentu do odbioru oraz adres odbioru.
  • Kurier przyjedzie do Ciebie o umówionej godzinie i odbierze rzeczy do prania.
  • A w ustalonym terminie otrzymasz swoje pranie czyste i wyprasowane!

Rozumiemy Twoje potrzeby i odpowiadamy na nie

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów czystość i higiena. Jej utrzymanie w dużej mierze zależy także od stopnia czystości rzeczy, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Chodzi m. in. o noszone ubrania, ale również pościel i inne tekstylia domowe, z którymi mamy kontakt, przebywając w domu. Dlatego oferujemy usługę “pranie na telefon”, dostępną we wszystkich pralniach EBS.

Opłatę za wykonanie usługi klient może uiścić płacąc kartą lub gotówką. Cena za samo pranie nie ulega zmianie – jest zgodna z obowiązującym w pralniach EBS cennikiem. Nie ma potrzeby, byś wychodził z domu. Wystarczy jeden telefon. Zleć pranie profesjonalistom. Wypierzemy wszystko – od ubrań, przez tekstylia domowe, po buty i asortyment skórzany.

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych