galeria

Rośniemy w siłę

Od 26 maja 2018 zapraszamy do naszej nowej pralni zlokalizowanej w Forum Gdańsk. To już 128 placówka Pralni EBS w Polsce!

W pralni w Forum dostępny jest szeroki zakres usług, od standardowego prania wodnego i chemicznego, przez ekologiczne pranie i usługi uszlachetniające, aż po czyszczenie asortymentu skórzanego, a także najnowszą usługę Pralni EBS, czyli czyszczenie butów.

Forum Gdańsk to unikalne centrum handlowe, które powstało na terenach Targu Siennego i Targu Rakowego – historycznych miejsc gdańskiego handlu. Aż 1/3 powierzchni Forum Gdańsk to tereny zielone. To ponad 2 hektary, na których zostaną posadzone 33 tysiące roślin z 80 gatunków.

Już od pierwszego dnia dostępnych jest ok. 170 sklepów, ponad 20 restauracji i kawiarni, kino z 9 salami, nowe place miejskie, bulwar, tarasy widokowe, węzeł komunikacyjny, parking.
Nasza pralnia otwarta będzie w godzinach 9:00 – 22:00 w tygodniu i w sobotę, natomiast w niedziele od 9 do 21.

Z okazji otwarcia w pralni w Forum dostępna jest podwójna promocja: naszą kartę rabatową kupisz o połowę taniej, a posiadając tę kartę przysługuje Ci 30% zniżki na usługę prania. Szczegóły oferty dostępne w placówce. Promocja ważna do odwołania.

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych