Aktualności

Pralnia w Promenadzie otwarta!

 

Pralnia EBS w Promenadzie już otwarta!

Z dumą informujemy, że Pralnia EBS działa w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie już od 30 marca! Rozdaliśmy z tej okazji tysiące ulotek z wyjątkowymi rabatami dla naszych pierwszych Klientów, z radością przyjęliśmy pierwsze zlecenia i zabraliśmy się do pracy! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z dnia otwarcia i wszystkich serdecznie zapraszamy do Pralni EBS w Promenadzie!

 

 

     

 

       

 

          

Rozpoczynamy współpracę z OCHNIK

Współpraca z Ochnik


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, podjęliśmy współpracę z firmą Ochnik, która jest największą i najbardziej rozpoznawalną polską firmą oferującą galanterię i odzież skórzaną.

Oferta firmy OCHNIK to szeroka kolekcja odzieży, akcesoriów, torebek, obuwia i kurtek skórzanych, a także płaszczy tekstylnych z elementami skórzanymi. W ramach współpracy z naszą siecią firma OCHNIK przy sprzedaży asortymentu skórzanego informuje swoich klientów, że Pralnia EBS jest rekomendowanym partnerem przy czyszczeniu i konserwacji asortymentu skórzanego OCHNIK.

W pralniach sieci EBS można poddać czyszczeniu i pielęgnacji wszystkie produkty OCHNIK, również te opatrzone informacją „czyścić w wyspecjalizowanych punktach” czy oznakowane symbolami zakazu wszelkich form czyszczenia.

Mini shop już w całej sieci Pralni EBS

Od kwietnia w całej sieci Pralni EBS dostępna jest nowa oferta produktów, dzięki którym będziesz mógł zadbać o swoją odzież i buty także samodzielnie w domu.

W mini shopie znajdziemy:

  • nano impregnat do butów, który zabezpiecza obuwie przed śniegiem, solą, deszczem i błotem
  • anty zapach do butów, który usuwa przykre zapachy, a także chroni wnętrze buta przed bakteriami i grzybami
  • poręczny przybornik krawiecki zwierający mnóstwo przydatnych narzędzi krawieckich
  • skuteczne zawieszki na mole w różnych wersjach zapachowych

Ponadto w ofercie produktowej Pralni EBS pozostają znane już naszym Klientom ekologiczne pokrowce na odzież (teraz dostępne również w eleganckim czarnym kolorze!), a także praktyczne i super przydatne wałki do odpylania odzieży.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Rośniemy w siłę

Od 26 maja 2018 zapraszamy do naszej nowej pralni zlokalizowanej w Forum Gdańsk. To już 128 placówka Pralni EBS w Polsce!

W pralni w Forum dostępny jest szeroki zakres usług, od standardowego prania wodnego i chemicznego, przez ekologiczne pranie i usługi uszlachetniające, aż po czyszczenie asortymentu skórzanego, a także najnowszą usługę Pralni EBS, czyli czyszczenie butów.

Forum Gdańsk to unikalne centrum handlowe, które powstało na terenach Targu Siennego i Targu Rakowego – historycznych miejsc gdańskiego handlu. Aż 1/3 powierzchni Forum Gdańsk to tereny zielone. To ponad 2 hektary, na których zostaną posadzone 33 tysiące roślin z 80 gatunków.

Już od pierwszego dnia dostępnych jest ok. 170 sklepów, ponad 20 restauracji i kawiarni, kino z 9 salami, nowe place miejskie, bulwar, tarasy widokowe, węzeł komunikacyjny, parking.
Nasza pralnia otwarta będzie w godzinach 9:00 – 22:00 w tygodniu i w sobotę, natomiast w niedziele od 9 do 21.

Z okazji otwarcia w pralni w Forum dostępna jest podwójna promocja: naszą kartę rabatową kupisz o połowę taniej, a posiadając tę kartę przysługuje Ci 30% zniżki na usługę prania. Szczegóły oferty dostępne w placówce. Promocja ważna do odwołania.

Nowa placówka w Galerii Północnej

Z przyjemnością informujemy, że 14 września otworzyliśmy kolejną placówkę Pralni EBS zlokalizowaną w nowo otwartej Galerii Północnej w Warszawie.

Galeria Północna to pierwsze od dekady tak duże centrum handlowe w Polsce: 64 tysiące metrów kwadratowych powierzchni, 200 sklepów, 11 sali kinowych i ponad 2 tysięcy miejsc parkingowych.
Obiekt spełnia najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza certyfikat LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) przyznawany budynkom, które pozwalają na oszczędność zasobów i mają pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców.

Nasza pralnia znajduje się na poziomie -2 naprzeciwko Carrefour i Calypso.
W ofercie placówki znajdziecie Państwo pełen zakres usług: pralnie wodne, chemiczne, nowoczesne i ekologiczne pranie, dodatkowe usługi zabezpieczające takie jak impregnacja, apretura, usługi antyalergiczne, a także czyszczenie i renowacje odzieży i butów skórzanych oraz innych.
Zapraszamy!

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych