Wszystkie pralnie EBS w centrach handlowych są otwarte.

Bądź ECO i pierz taniej

Kup nasz pokrowiec ECO.
Dbaj z nami o środowisko.
I korzystaj z coraz większego rabatu na pranie.

Zapraszamy do skorzystania z promocji z pokrowcem ECO dostępnej w wybranych Pralniach EBS.
Pokrowiec ECO to elegancki produkt 2w1, który został zaprojektowany tak, abyś mógł oddać odzież do prania w torbie, a odbierał ją czystą i wyprasowaną w swoim osobistym pokrowcu.

Kup pokrowiec ECO w Pralniach EBS lub oddaj pranie we wcześniej zakupionym pokrowcu ECO, a otrzymasz karnet do zbierania pieczątek. Gdy oddasz kolejne pranie w pokrowcu – otrzymujesz pieczątkę i 5% rabatu na pranie, które ze sobą przyniosłeś. Przy drugiej i trzeciej wizycie w pralni z praniem w pokrowcu obierasz kolejno 10% i 15% rabatu.

W ten sposób zamieniasz folię do pakowania odzieży na ekologiczny, wielofunkcyjny pokrowiec i pomagasz nam dbać o środowisko. A przede wszystkim skorzystasz z coraz większego rabatu na pranie!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji oraz listą pralni objętych promocją.

Regulamin
Lista pralni

Zapraszamy do pralni!

EBS w skrócie

Ponad 20 letnia obecność na polskim rynku, wcześniej pod nazwą 5asec, zapewniła nam tytuł lidera w branży usług pralniczych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

EBS to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club EBS: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

Pralnia EBS – Sieć pralni profesjonalnych